Smary

Smary

Aktywne filtry

  • Nowy
20,76 zł

Smar ARBOR MP EXTRA EP2 0,4KG

Smar ARBOR MP EXTRA EP2 0,4KG to doskonały wybór do smarowania ciśnieniowych smarowniczek oraz piast nośnych kół ciągników, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych. Jego skład został specjalnie dobrany, aby zapewnić wysoką przyczepność i stabilność mechaniczną, co pozwala na perfekcyjne smarowanie.

Free Shipping
20,76 zł
158,00 zł

Smar ARBOR MP EXTRA EP2 4,5KG

Smar ARBOR MP EXTRA EP2 4,5KG to doskonały wybór do smarowania ciśnieniowych smarowniczek oraz piast nośnych kół ciągników, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych. Jego skład został specjalnie dobrany, aby zapewnić wysoką przyczepność i stabilność mechaniczną, co pozwala na perfekcyjne smarowanie.

Free Shipping
158,00 zł
  • Dostępne na telefon
0,00 zł

Smar AKCELA MULTIPURPOSE 0,4KG Do ciężkiego sprzętu

Smar AKCELA MULTIPURPOSE 0,4KG Smar uniwersalny o właściwościach E.P. na bazie mydeł litu i wapnia do łożysk piast kół i smarownic ciśnieniowych ciągników, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych.

Free Shipping
0,00 zł
Dostępność: Dostępne na telefon
  • Dostępne na telefon
0,00 zł

Smar ARBOR MP EXTRA EP2 18KG Do ciśnieniowych smarowniczek

Smar ARBOR MP EXTRA EP2 18KG Smar Petronas ARBOR MP EXTRA ma wysoką przyczepność, która w połączeniu z wyjątkową stabilnością mechaniczną i wysoką temperaturą kroplenia pozwala na perfekcyjne smarowanie, eliminując wszystkie niekorzystne procesy, które mogą je ograniczyć.

Free Shipping
0,00 zł
Dostępność: Dostępne na telefon