Smar ARBOR MP EXTRA EP2 0,4KG

Smar ARBOR MP EXTRA EP2 0,4KG to doskonały wybór do smarowania ciśnieniowych smarowniczek oraz piast nośnych kół ciągników, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych. Jego skład został specjalnie dobrany, aby zapewnić wysoką przyczepność i stabilność mechaniczną, co pozwala na perfekcyjne smarowanie.

20,76 zł
Brutto
ilość:

Smar Petronas ARBOR MP EXTRA to doskonały wybór do smarowania ciśnieniowych smarowniczek oraz piast nośnych kół ciągników, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych. Jego skład został specjalnie dobrany, aby zapewnić wysoką przyczepność i stabilność mechaniczną, co pozwala na perfekcyjne smarowanie.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, smar Petronas ARBOR MP EXTRA skutecznie eliminuje niekorzystne procesy, które mogą ograniczyć jego skuteczność. Ma również wysoką temperaturę kroplenia, co zapewnia, że będzie działał skutecznie nawet w trudnych warunkach.

Smar ten spełnia specyfikację NLGI 2 oraz normy MAT 3550, NH 710 A, SDFG i GR-1202L. Dzięki temu masz pewność, że jest to wysokiej jakości produkt, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni optymalną pracę Twoich maszyn.

6 Przedmioty

Specyficzne kody