GRAFEN PROFESSIONAL zmywacz do hamulców 500ml

GRAFEN PROFESSIONAL zmywacz do hamulców 500ml jest skutecznym środkiem do usuwania kurzu i smaru ze wszystkich części hamulców oraz sprzęgła.

10,00 zł
Brutto
ilość:

Zmywacz do hamulców Grafen Professional jest skutecznym środkiem do usuwania kurzu i smaru ze wszystkich części hamulców oraz sprzęgła. Produkt umożliwia dokładne czyszczenie tarczy hamulcowej i bębna bez konieczności ich demontażu, co zmniejsza hałas generowany przez hamulce. Zastosowanie zmywacza jest bardzo proste i wygodne dzięki specjalnemu dozownikowi, który pozwala na aplikację produktu pod dowolnym kątem. Zmywacz natychmiastowo wysycha, nie pozostawiając resztek ani korodujących efektów.

Aplikacja:

Przed użyciem produktu należy zakryć wszystkie lakierowane, malowane oraz plastikowe części. Następnie wstrząsnąć puszką 15-20 razy i aplikować zmywacz z odległości około 15-20 cm od czyszczonej powierzchni. Po odczekaniu 2-3 minut, należy dokładnie osuszyć części w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i wytrzeć resztki kawałkiem tkaniny lub materiału.

Regularne czyszczenie elementów układu hamulcowego jest kluczowe dla utrzymania ich sprawności i zapewnienia bezpieczeństwa podczas jazdy. Zmywacz do hamulców Grafen Professional może być stosowany jako środek konserwujący, ale również jako skuteczne rozwiązanie w przypadku zbyt głośnego piszczenia klocków hamulcowych.

Efekty stosowania:

Dzięki zawartym substancjom aktywnym, zmywacz do hamulców skutecznie usuwa kurz, smar oraz inne zabrudzenia typowe dla układu hamulcowego. Produkt może być stosowany nie tylko do konserwacji hamulców, ale także do sprzęgieł, skrzyń biegów oraz różnych układów elektrycznych i narzędzi. Stosowanie zmywacza pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie uporczywych plam z powierzchni.

91 Przedmioty

Specyficzne kody