Silveco Skin Protection 250ml Higiena skóry zwierząt

Innowacyjny preparat higieniczny wspomagający naturalne procesy odbudowy skóry zwierząt. Aktywne formy srebra tworzą na skórze warstwę ochronną, gwarantującą skuteczną i długotrwałą ochronę przed działaniem szkodliwych mikroorganizmów, co ma szczególne znaczenie w przypadku zwierząt hodowlanych przebywających w dużych grupach.

35,00 zł
Brutto
ilość:

SILVECO Skin Protection to innowacyjny preparat higieniczny wspomagający naturalne procesy odbudowy skóry. Przyspiesza jej regenerację, dzięki czemu skraca czas gojenia się ran.  Zawarty w produkcie D-pantenol łagodzi podrażnienia i uczucie swędzenia. Aktywne formy srebra tworzą na skórze warstwę ochronną, gwarantującą skuteczną i długotrwałą ochronę przed działaniem szkodliwych mikroorganizmów, co ma szczególne znaczenie w przypadku zwierząt hodowlanych przebywających w dużych grupach.

  1. Preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry zwierząt
  2. Formuła oparta na nanokompleksach srebra
  3. Wspomaga naturalne procesy odbudowy skóry
  4. Szerokie spektrum działania

Stosowanie:

Nanosić na oczyszczoną skórę zwierzęcia poprzez rozpylanie z odległości 15-20 cm. Pozostawić do wyschnięcia. Stosować raz dziennie. W zależności od potrzeb czynność można powtórzyć. Nie stosować jednocześnie z innymi produktami.

Opakowanie: Aerozol 250 ml.

17 Przedmioty

Specyficzne kody