Preparat do suchej dezynfekcji pomieszczeń Dezosan Wigor 10kg

Dezosan Wigor- preparat do suchej dezynfekcji pomieszczeń. Produkt wykorzystywany do bioasekuracji ASF w gospodarstwie rolnym. 

44,50 zł
Brutto
ilość:

Dezosan Wigor to rewelacyjny preparat do suchej dezynfekcji, który skutecznie zwalcza bakterie, wirusy i grzyby, poprawia mikroklimat pomieszczeń inwentarskich oraz zmniejsza stężenie amoniaku. Dzięki jego długotrwałej i skutecznej dezynfekcji, można zapewnić bezpieczeństwo i higienę dla zwierząt, bez ryzyka toksyczności dla ludzi i zwierząt.

Preparat jest nietoksyczny, a także może być stosowany w obecności zwierząt, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rolników i hodowców. Dezosan Wigor sprawdzi się doskonale w dezynfekcji pomieszczeń chowu trzody chlewnej, drobiu, bydła, koni, królików, gołębi oraz innych pomieszczeń, w których występuje duża koncentracja zwierząt.

Dezosan Wigor stosuje się poprzez rozsypywanie preparatu na powierzchnię dezynfekowaną w dawce 40-100 g/m2. Aby zapewnić skuteczność preparatu, dezynfekcję należy przeprowadzać co 7 dni. W przypadku pierwszego stosowania preparatu, zaleca się codzienne stosowanie przez pierwsze 3 dni, a następnie, co 7 dni.

Preparat Dezosan Wigor zawiera chloraminę T CAS: 127-65-1 w dawce 0,2% wag. i posiada atest PZH oraz zezwolenie Ministra Zdrowia Nr 3098/07. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierając ten preparat, wybierasz skuteczną i bezpieczną dezynfekcję dla swoich zwierząt.

23 Przedmioty

Specyficzne kody