Preparat Max-dry do suchej dezynfekcji pomieszczeń

Preparat Max-dry do suchej dezynfekcji pomieszczeń. Produkt wykorzystywany do bioasekuracji ASF w gospodarstwie rolnym.

94,70 zł
Brutto
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie ilość:

Preparat do poprawy higieny w budynkach inwentarskich dla bydła, świń, owiec, koni, drobiu i zwierząt futerkowych.

Max-dry to preparat przeznaczony do zastosowania w budynkach inwentarskich, gdzie utrzymuje się zwierzęta takie jak bydło, świnie, owce, konie, drób oraz zwierzęta futerkowe. Dzięki swojej specjalnej kompozycji składników, preparat ten działa przede wszystkim na osuszanie powierzchni bytowania zwierząt oraz ograniczanie rozwoju bakterii chorobotwórczych.


Preparat Max-dry ma wiele zalet, w tym dużą zdolność absorpcji, co pozwala na utrzymanie bardzo suchego i higienicznego podłoża, co znacznie zmniejsza ryzyko infekcji zwierząt. Specjalna kompozycja ekstraktów roślinnych ogranicza rozwój bakterii i grzybów, a jego niemal neutralne pH (7,7) nie wywołuje podrażnień skóry i stawów zwierząt.


Preparat ten nadaje się również do suchej kąpieli prosiąt i racic, zmniejsza śliskość podłóg oraz poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach inwentarskich, wiążąc opary amoniaku. Ponadto, Max-dry ogranicza rozwój larw much oraz innych insektów.


Preparat ten zawiera wysokiej jakości węglan wapnia, specjalną kompozycję ekstraktów roślinnych oraz naturalne dodatki zapachowe. Do jego stosowania zaleca się nakładanie na powierzchnię w ilości 50 gram/m² 2-4 razy w tygodniu. Preparat ten jest łatwy w przechowywaniu i nie ulega zbrylaniu, jeśli przechowywany jest w odpowiednich warunkach.

Jeśli chcesz zadbać o higienę w swoim budynku inwentarskim i poprawić warunki bytowania zwierząt, skorzystaj z preparatu Max-dry.

Farma
2 Przedmioty

Specyficzne kody