Trutka na myszy i szczury Venim MIX 2,5kg

Do zwalczania myszy i szczurów innowacyjny mikstura trująca, która jest najbardziej skuteczną trutką na myszy i szczury. Nasz produkt został stworzony w formie mieszanki trzech rodzajów ziaren oraz płatków owsianych, które stanowią atrakcyjną przynętę dla gryzoni. Venim Mix może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

115,00 zł
Brutto
ilość:

Venim Mix - Skuteczna trutka na myszy i szczury!

Przedstawiamy Venim Mix - innowacyjny mikstura trująca, która jest najbardziej skuteczną trutką na myszy i szczury. Nasz produkt został stworzony w formie mieszanki trzech rodzajów ziaren oraz płatków owsianych, które stanowią atrakcyjną przynętę dla gryzoni. Venim Mix może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Sposób zastosowania jest prosty i skuteczny. Venim Mix należy wyłożyć w solidnych stacjach deratyzacyjnych, które są odporne na manipulacje. Nasza trutka może być używana w magazynach, pomieszczeniach hodowli zwierząt, garażach oraz piwnicach.

Venim Mix efektywnie zwalcza różne gatunki gryzoni, w tym myszy domowe, szczury śniade oraz szczury wędrowne.

Dawkowanie Venim Mix zależy od rodzaju infestacji. W przypadku zwalczania myszy, zalecamy wyłożenie 50 g pasty na jedną stację deratyzacyjną. Jeśli infestacja jest niewielka, odległość między stacjami powinna wynosić co najmniej 5 metrów. Natomiast przy dużej infestacji, odległość między stacjami może być skrócona do 2 metrów.

W przypadku zwalczania szczurów, zalecamy stosowanie 200 g pasty w stacjach deratyzacyjnych. Przy niskiej infestacji, stacje powinny być wyłożone co 10 metrów, natomiast przy dużej infestacji, odstępy między stacjami powinny wynosić 5 metrów.

Aby zapewnić skuteczność działania Venim Mix, zalecamy regularne kontrole stacji deratyzacyjnych. W przypadku zwalczania myszy, kontrola powinna odbywać się co 2-5 dni, natomiast przy zwalczaniu szczurów, kontrola co 5-7 dni.

Venim Mix oferuje wiele zalet i korzyści:

Unikalna kompozycja przynęty gryzoniobójczej, oparta na ziarnach i płatkach owsianych.

Atrakcyjna sypka przynęta, która jest chętnie pobierana przez gryzonie.

Difetialon - jedna z najskuteczniejszych substancji gryzoniobójczych dostępnych na rynku.

Zapewniamy bezpieczeństwo stosowania Venim Mix. Należy jednak pamiętać, że produkt zawiera substancje chemiczne, które mogą być niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Przy stosowaniu Venim Mix należy zawsze postępować zgodnie z informacjami zawartymi na etykiecie oraz karcie charakterystyki produktu. Nieprzestrzeganie zaleceń może powodować zagrożenie.

Przed użyciem produktów biobójczych zawsze należy zapoznać się z etykietą oraz informacjami dotyczącymi produktu, aby zachować środki ostrożności.

5 Przedmioty

Specyficzne kody