Silvcare+ Żel do higienicznej dezynfekcji rąk 0,5l

SILVCARE+ to antybakteryjny żel w postaci żelu, który jest przeznaczony do dezynfekcji rąk.

22,00 zł
Brutto
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie ilość:

SILVCARE+ to antybakteryjny żel w postaci żelu, który jest przeznaczony do dezynfekcji rąk. Żel zawiera alkohol o stężeniu powyżej 60%, co zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju patogenami, w tym bakteriami i drożdżami. Ponadto, w składzie preparatu znajduje się wyciąg z aloesu, który pomaga w regeneracji skóry oraz działa łagodząco i nawilżająco.

SILVCARE+ został przebadany pod kątem skuteczności zgodnie z normami EN 1500, EN 13624 oraz EN 13727, co zapewnia pewność, że produkt spełnia wymagania jakościowe i jest skuteczny w zwalczaniu patogenów.

Żel jest bardzo łatwy w użyciu – należy nałożyć około 3 ml produktu na suche, czyste dłonie i wcierać przez około 30 sekund. Proces można powtórzyć w razie potrzeby. Preparat nie wymaga spłukiwania, co ułatwia jego stosowanie w każdych warunkach. Produkt ma również rejestrację biobójczą, co dodatkowo potwierdza jego skuteczność w walce z patogenami.

SILVCARE+ jest idealny do codziennego stosowania w celu utrzymania wysokiej higieny rąk w domu, w szkole, w pracy oraz w obszarze medycznym, takim jak szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie czy apteki.

Silvcare
1 Przedmiot

Specyficzne kody