Fumagri HA 1250m3 świeca dymna sucha dezynfekcja

FUMAGRI HA 1250M3 SUCHY DYM SKUTECZNA DEZYNFEKCJA DO STOSOWANIA W OBECNOŚCI JAJ WYLĘGOWYCH

178,00 zł
Brutto
ilość:

Innowacyjna i prosta w użyciu świeca dymna do suchej dezynfekcji poprzez zadymianie. Nasza świeca jest idealna dla wszystkich, którzy szukają praktycznego rozwiązania. Nie wymaga żadnych dodatkowych specjalistycznych urządzeń. Zapewniamy optymalną dezynfekcję poprzez równomierne rozprowadzenie najmniejszych cząstek dymu. Co więcej, nasz produkt jest dobrze tolerowany przez środowisko naturalne.

Nasze świece dymne są dostępne w różnych rozmiarach, aby sprostać wymaganiom różnych pomieszczeń. Dym jest bezwonny i nie powoduje korozji sprzętu ani urządzeń, co sprawia, że jest idealny do dezynfekcji wrażliwych powierzchni.

Zastosowania:

-  Dezynfekcja zapobiegawcza w wylęgarniach, inkubatorach i aparatach wylęgowych.

-  Zapobieganie tworzeniu się mykotoksyn w silosach.

-  Zapobieganie aspergilozy i salmonelli.

-  Dezynfekcja środków transportu do przewozu jaj i piskląt.

-  Końcowa dezynfekcja obór, kurników i miejsc hodowli tuczu.

Sposób użycia:

Aby uzyskać najlepsze efekty, zalecamy zastosowanie świecy dymnej w pomieszczeniach, gdzie nie ma obecności zwierząt ani ludzi, ponieważ dym może podrażniać drogi oddechowe.

Dodatkowo, nasza świeca dymna oparta jest na kwasie hydroksyoctowym, który nie przenika przez skorupę do wnętrza jaja. Dzięki temu jest w pełni bezpieczny dla zarodka i idealny do dezynfekcji jaj lęgowych!

Przekonaj się już dziś, że nasza świeca dymna nie pozostawia żadnych śladów na powierzchniach! Wybierz nasze produkty i ciesz się skuteczną i wygodną dezynfekcją.

4 Przedmioty

Specyficzne kody