Virex 20kg Do bioasekuracji, ptasia grypa, ASF

VIREX 20KG WIRUSY GRZYBY  DEZYNFEKCJA MAT ORAZ LINII POJENIA

1 294,92 zł
Brutto
ilość:

Virex

Uniwersalny produkt biobójczy w formie proszku dezynfekcyjnego. Działa bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Odpowiedni do usuwania ogniska chorób zakaźnych zwalczanych z urzędu. Roztwór 1% eliminuje wirusa ptasiej grypy. Sprawdzony w naszym gospodarstwie polecany przez firmę AgroCars.

Stężenie robocze/czas:

  • 1% wirusobójcze-30 min.
  • 1% bakteriobójcze-30 min.
  • 3% drożdżakobójcze-30 min.

Skład:

Pentapotasu bis kwasu sulfamidowego, dichloro-izocyjanuranu sodu.                            

Virex może być stosowany:

Dezynfekcja linii pojenia, dezynfekcja wstępna (oprysk), zamgławianie, sanityzacja wody, dezynfekcja mat, wyjątkowo skuteczny w walce z grzybami. 

Oprysk na powierzchni i sprzętach: 

Użyć Virex w stężeniu min. 1%, rozprowadzić przy użyciu opryskiwacza przy użyciu lub myjki ciśnieniowej albo lancą pianową w ilości ok 300ml/m2. 

Dezynfekcja linii pojenia:

Użyć Virex w stężeniu od 0,5 % do 1% w zależności od stopnia zabrudzenia linii. Całkowicie napełnić instalację roztworem, pozostawić na 3 do 6 h. Następnie przepłukać instalację czystą wodą.

Sanityzacja wody:

400-500g VIREX rozpuścić w 10l i puścić przez dozownik ustawiony na 1%. 

Oprysk w obecności zwierząt : Dawka 100g VIREX rozpuszczona w 10l wody wystarczy na oprysk obiektu 1000m2. Virex może być używany z dodatkiem nośnika mgły. 

Dezynfekcja obuwia: Stosować w proporcji 100g VIREX na 10l wody. Mieszać do rozpuszczania. Wymienić w przypadku silnego zabrudzenia organicznego lub co 3-4 dni.  

UWAGA ! 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności . Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. 

4 Przedmioty

Specyficzne kody