Fumagri OPP 1250M3 Świeca Dymna Sucha Dezynfekcja

Zniżka 5%

FUMAGRI OPP 1250M3 ŚWIECA DYMNA SUCHA DEZYNFEKCJA (ŚRODKI TRANSPORTU, MAŁE POMIESZCZENIA)

171,00 zł
180,00 zł
Brutto
ilość:

FUMAGRI

Unikalny produkt polecany przez firmę Agrocars środek biobójczy wykorzystujący nowoczesną metodę ultra dyfuzji. Równomiernie rozprowadza ortofenylofenol w całej kubaturze pomieszczenia w formie suchego dymu. Działa bakteriobójczo, grzybobójczo i drożdżakobójczo, a także wykazuje się działaniem przeciwwirusowym. Dedykowany wylęgarniom, obiektom inwentarskim, a także do transportu i silosów. Szybki i łatwy w użyciu. Opakowania dostosowane do rożnej wielkości kubatury pomieszczeń.

Stężenie robocze/ czas : 

Ultra dyfuzja to 2 etap dezynfekcji na 24-48 h przed przybyciem zwierząt, gdy sprzęt i ściółka są na miejscu. Optymalne warunki; temp.>9C, wilgotność 50-+80% Czas: 15 godz.

Skład: 2-fenylofenol, Azotan amonu

WSKAZANIA: 

Dezynfekcja zapobiegawcza w wylęgarniach, inkubatorach, aparatach wylęgowych, dezynfekcja środków transportu przewozu jajek i piskląt, dezynfekcja końcowa obór, kurników i miejsc hodowli i  tuczu, w celach zapobiegania aspergilozie i salmonelli oraz zapobiega tworzeniu się mykotoksyn w silosach. 

STOSOWANIE:

Bez obecności zwierząt i człowieka, gdyż dym podrażnia drogi oddechowe.

Pomieszczenie musi być zamknięte 4-12 godzin, 

Sposób użycia: 

Zamknąć dopływ powietrza, oczyścić dezynfekowaną powierzchnię i wyłączyć wentylatory, czujniki dymu i fotokomórki, usunąć wszystkie łatwopalne materiały na odległość min 1.5 m od świecy, kilkukrotnie wstrząsnąć pojemnikiem przed otwarciem, przygotować i rozstawić świece w ilości odpowiadającej powierzchni pomieszczenia, umieścić pojemnik na powierzchni odpornej na wysokie temperatury i ogień, usunąć wieczko, podpalić knot (jako pierwszą zawsze podpalić świecę umieszczoną najdalej od wyjścia przed opuszczeniem pomieszczenia, upewnić się, że dezynfekcja przebiega prawidłowo, zamknąć drzwi i umieścić ostrzeżenia o trwającym procesie dezynfekcji. Minimalny czas kontaktu: 4 godziny, optymalny: 12 godzin. Czas wietrzenia: ok 1 godziny .

Dostępne wielkości opakowań: 1250m3, 500m3, 150m3, 25m3

Agrocars
4 Przedmioty

Specyficzne kody