Quatovet 10L Dezynfekcja obszarów weterynaryjnych

QUATOVET Przeznaczony do dezynfekcji  w obszarach weterynaryjnych, może być stosowany przez oprysk w obecności zwierząt.

364,00 zł
Brutto
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie ilość:

Przeznaczenie:

Quatovet przeznaczony do dezynfekcji przede wszystkim w obszarach weterynaryjnych: w kurnikach, chlewniach, stajniach, oborach, na fermach zwierząt futerkowych.

Preparat wyróżnia się na rynku spośród swoich konkurentów tym, że może być stosowany przez oprysk w obecności zwierząt. Taka aplikacja jest dozwolona po usunięciu z

dezynfekowanych pomieszczeń wody pitnej oraz źródeł paszy.

Doskonale sprawdza się w matach dezynfekcyjnych.

Można go stosować również w pomieszczeniach użyteczności publicznej, w ogrodnictwie szklarniowym oraz w przetwórstwie spożywczym na powierzchniach kontaktujących się i nie kontaktujących się z żywnością, a także na powierzchniach kontaktujących się ze środkami żywienia zwierząt.

Sposób zastosowania:

Jest to płynny koncentrat do dezynfekcji do zastosowania profesjonalnego. Preparat należy nanosić na uprzednio umyte powierzchnie. Można go podawać przy użyciu myjek wysokociśnieniowych (poprzez oprysk) lub przy wykorzystaniu zamgławiaczy termicznych (np. Igeba) poprzez zamgławianie.

Zalety i korzyści:

Przeznaczony do stosowania zarówno w higienie weterynaryjnej, w ogrodnictwie szklarniowym, jak i w przemyśle rolno-spożywczym i w obiektach użyteczności publicznej.

Może być stosowany w obecności zwierząt hodowlanych (przy zachowaniu warunków określonych przez producenta oraz URPLWMiPB).

Jest skuteczny wobec wirusów już w stężeniu 0,5%.

Agrocars
2 Przedmioty

Specyficzne kody