Trouwit E+selen organiczny 1L.

Trouwit E+Selen organiczny to mieszanka paszowa uzupełniająca, która zapewnia fizjologiczny wzrost i rozwój mięśni.

57,70 zł
Brutto
Dostępność: Dostępne na telefon ilość:

Trouwit E+Selen organiczny to mieszanka paszowa uzupełniająca, która zapewnia fizjologiczny wzrost i rozwój mięśni, wpływa korzystnie na mięsień sercowy i wątrobę oraz pozytywnie wpływa na właściwości naczyń krwionośnych, nabłonków i błon śluzowych. Dodatek selenometioniny, czyli organicznego selenu, jest najbardziej biodostępną dla zwierząt formą selenu, co zapewnia skuteczną suplementację.

Dzięki synergicznemu połączeniu witaminy E i selenu organicznego mieszanka ta ma silne działanie przeciwutleniające i wzmacnia układ odpornościowy. Ponadto, korzystne jest dla zwierząt, które wymagają ochrony przed zatruciem metalami ciężkimi.

Trouwit E+Selen organiczny jest również skuteczny w obniżaniu zawartości komórek somatycznych w mleku, poprawia parametry tuczu i jakość mięsa oraz podnosi skuteczność zapłodnień jaj i przeżywalność zarodków.

Mieszanka ta powinna być stosowana w okresach obniżonej kondycji zwierząt oraz w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na witaminy. Dawkowanie zależy od gatunku zwierząt i może wynosić:

dla drobiu: 200-500 ml na 1000 l wody pitnej,

dla świń: 0,5-1 ml/szt. na dzień lub 0,5-1 l na 1000 l wody pitnej,

dla bydła: 1-2 ml/szt. dziennie lub 0,5-1 l na 1000 l wody pitnej,

dla owiec i kóz: 1 ml/szt. dziennie lub 0,5-1 l na 1000 l wody pitnej,

dla koni: 1-2 ml/szt. dziennie lub 0,5-1 l na 1000 l wody pitnej,

dla zwierząt futerkowych: 200 ml na 1 tonę karmy (doraźnie) lub 0,5-1 l na 1 tonę karmy, dwa razy w tygodniu (przed i w trakcie krycia).

Trouwit E+Selen organiczny powinien być dodawany do karmy w trakcie jej przygotowywania, a przed podaniem może być rozcieńczony wodą. Mieszanka jest dostępna w opakowaniach o pojemności 1 litra i 5 litrów.

Specyficzne kody