Suplementacja zwierząt

Suplementacja zwierząt

Aktywne filtry

316,00 zł

AdiCoxSol PF 5L, Do walki z kokcydiozą

Mieszanka paszowa uzupełniająca w formie płynnej dla drobiu, trzody chlewnej, przeżuwaczy i zwierząt futerkowych. Zapewnia utrzymanie równowagi biologicznej i wzmaga czynności układu trawiennego w przypadku infekcji drobnoustrojami patogennymi.

Free Shipping
316,00 zł
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
206,55 zł

AdiTurboSol PF 5L, Wzrost masy mięśniowej

Mieszanka paszowa uzupełniająca w formie płynnej dla drobiu, trzody chlewnej, przeżuwaczy i zwierząt futerkowych. W swojej zbilansowanej strukturze zawiera zbilansowany zestaw składników odżywczych i mineralnych, które wykazują właściwości wpływające na wzrost masy mięśniowej oraz poprawę apetytu.

Free Shipping
206,55 zł
171,00 zł

AdiVigoSol PF 5L, Ochrona przed upałem

Innowacyjny zestawu wyciągów roślinnych, idealny do łagodzenia stresu wywołanego zmianami temperatury, zwłaszcza upałami. AdiVigoSol PF przywraca równowagę wodno-elektrolitową i kwasowo-zasadową.

Free Shipping
171,00 zł
13,00 zł

Ariovital Biotyna i Cynk 0,25l.

Ariovital Biotyna i Cynk to preparat witaminowo-mineralny w płynie z biotyną i cynkiem dla psów o długim włosie

Free Shipping
13,00 zł
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
24,00 zł

Enterocid Duo 100g Probiotyk dla drobiu

ENTERPCID DUO jest preparatem zawierającym dwa szczepy bakterii probiotycznych, które wywierają korzystny wpływ na przewód pokarmowy oraz procesy immunologiczne. Są zalecane jako profilaktyka zaburzeń równowagi mikroflory przewodu pokarmowego oraz w celu odbudowy mikroflory przewodu pokarmowego po antybiotykoterapii.

Free Shipping
24,00 zł
50,35 zł

Farm-O-San Rediar 1kg

Farm-O-San Rediar to żelowy preparat, który stabilizuje bilans wodny i elektrolitowy u cieląt w przypadku zaburzeń trawiennych. 

Free Shipping
50,35 zł