Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 910,00 zł

Produkty prozdrowotne

Produkty prozdrowotne

Aktywne filtry

316,00 zł

AdiCoxSol PF 5L, Do walki z kokcydiozą

Mieszanka paszowa uzupełniająca w formie płynnej dla drobiu, trzody chlewnej, przeżuwaczy i zwierząt futerkowych. Zapewnia utrzymanie równowagi biologicznej i wzmaga czynności układu trawiennego w przypadku infekcji drobnoustrojami patogennymi.

Free Shipping
316,00 zł
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
206,55 zł

AdiTurboSol PF 5L, Wzrost masy mięśniowej

Mieszanka paszowa uzupełniająca w formie płynnej dla drobiu, trzody chlewnej, przeżuwaczy i zwierząt futerkowych. W swojej zbilansowanej strukturze zawiera zbilansowany zestaw składników odżywczych i mineralnych, które wykazują właściwości wpływające na wzrost masy mięśniowej oraz poprawę apetytu.

Free Shipping
206,55 zł
171,00 zł

AdiVigoSol PF 5L, Ochrona przed upałem

Innowacyjny zestawu wyciągów roślinnych, idealny do łagodzenia stresu wywołanego zmianami temperatury, zwłaszcza upałami. AdiVigoSol PF przywraca równowagę wodno-elektrolitową i kwasowo-zasadową.

Free Shipping
171,00 zł
24,00 zł

Enterocid Duo 100g Probiotyk dla drobiu

ENTERPCID DUO jest preparatem zawierającym dwa szczepy bakterii probiotycznych, które wywierają korzystny wpływ na przewód pokarmowy oraz procesy immunologiczne. Są zalecane jako profilaktyka zaburzeń równowagi mikroflory przewodu pokarmowego oraz w celu odbudowy mikroflory przewodu pokarmowego po antybiotykoterapii.

Free Shipping
24,00 zł
18,00 zł

Lizawka solna z selenem MULTI LISAL SE 10kg

Lizawka solna z selenem jest produktem, który uzupełnia niedobory składników mineralnych u zwierząt. To źródło łatwo przyswajalnego sodu i chloru oraz mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Free Shipping
18,00 zł