Folia do bel AgriWrap 500mm/1800m biała Z48

Folia do bel AgriWrap 500mm/1800m biała Z48 

397,85 zł
Brutto
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie ilość:

Folia do sianokiszonki Agri Wrap produkowana jest z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu jest niezwykle odporna na przebicia punktowe i wszelkie rozdarcia. To folia, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. Zapewnia to komfort podczas jej użytkowania oraz bezpieczeństwo finalnego produktu, jakim jest sianokiszonka. Nasza folia ma wysoką wytrzymałość i prawidłową elastyczność, co umożliwia uzyskanie optymalnego kształtu beli po owinięciu.

Agri Wrap efektywnie wspomaga proces zakiszania produktu, znacznie wpływając na podwyższenie jego jakości. Wielowarstwowa struktura folii, wyprodukowanej metodą wydmuchu, zapewnia najwyższą jakość kiszonki i pozwala przechowywać paszę nawet do dwóch lat.

Agri Wrap jest kompatybilny ze wszystkimi owijarkami do balotów. Można ją stosować również do wytwarzania pulpy z buraków cukrowych i kukurydzy. Folia posiada filtry UV, które chronią zawartość przed degradacją oraz odpowiednio zabezpieczają przed utratą właściwości odżywczych.

2 Przedmioty

Specyficzne kody