Lidermix Premium Biotimax 20kg 13102815

Lidermix Premium Biotimax specjalna karma dla krów wysokomlecznych, przeznaczona do stosowania w I i II okresie laktacji, które są narażone na suboptymalne warunki żywieniowe i środowiskowe. Nasza karma wyróżnia się najwyższym poziomem witaminy E, antyoksydantów oraz biotyny.

178,00 zł
Brutto
Dostępność: Dostępne na telefon ilość:

Oferujemy specjalną karmę dla krów wysokomlecznych, przeznaczoną do stosowania w I i II okresie laktacji, które są narażone na suboptymalne warunki żywieniowe i środowiskowe. Nasza karma wyróżnia się najwyższym poziomem witaminy E, antyoksydantów oraz biotyny.

Korzyści dla Twojego stada:

Żywe kultury drożdży poprawiają warunki beztlenowe żwacza oraz wspomagają procesy stabilizujące pH żwacza, wpływając na utrzymanie prawidłowej struktury odchodów.

Wysoki poziom substancji antyutleniających (Selko AO-mix, witamina E i selen) pomaga eliminować szkodliwe dla organizmu wolne rodniki, wspomagając witalność i dobre funkcjonowanie zwierząt.

Dwukrotnie lepiej przyswajalny cynk z IntelliBond i Optimin wzmacnia odporność rogu racic na uszkodzenia, pozwalając ograniczyć występowanie problemów lokomocyjnych.

Maksymalny poziom biotyny dodatkowo wspomaga stan racic, skóry i sierści. Odgrywa istotną rolę w tworzeniu okrywy włosowej, jej wyglądzie, gęstości i wyrównaniu.

IntelliBond miedziowy zwiększa strawność suchej masy dawki o około 5% a strawność włókna NDF dawki od 1,5 do >3%, wpływając korzystnie na produkcję mleka.

Dzięki naszej specjalnej karmie Twoje krowy będą miały zapewniony najlepszy poziom witamin, antyoksydantów i biotyny, co wpłynie pozytywnie na ich zdrowie i wydajność. Z naszą karmą Twoje stado będzie w doskonałej formie, nawet w suboptymalnych warunkach żywieniowych i środowiskowych.

Specyficzne kody